Aprēķināt cenu un iegādāties polisi 5 minūtēs

  • BTA
  • BAN OCTA KASKO
  • Balta
  • Compensa
  • Ergo
  • Gjensidige
  • Seesam OCTA KASKO
  • If

Ir jautājumi par KASKO apdrošināšanu?

Pazvani un jautā:

+371 67311992

Vai raksti:

attollo@attollo.lv

Par mums - Kas ir INS.LV?Portālā INS.LV Jūs varat vienlaicīgi salīdzināt, izvēlēties un nopirkt apdrošināšanas polises, ko piedāvā dažādas apdrošināšanas kompānijas.

Uz doto brīdi INS.LV piedāvā Jums palīdzību OCTA un KASKO polišu izvēlē un iegādē. INS.LV dod iespēju viegli salīdzināt dažādus piedāvājumus un iegādāties polisi, kura Jums ir nepieciešama. Mēs taupām Jūsu naudu un laiku.

Agrāk, lai atrastu OCTA polises visizdevīgāko piedāvājumu starp 7 kompānijām, bija nepieciešams pavadīt ne mazāk kā 25 minūtes internetā - izrakstīt kompānijas dilšanas kārtībā un salīdzināt to piedāvājumus, pēc tam aizbraukt līdz izvēlētās apdrošināšanas kompānijas ofisam un nopirkt polisi. Tas, savukārt, bija saistīts ar korķiem, transporta izdevumiem un patērētā laika milzīgu daudzumu. Tagad, pateicoties portālam INS.LV, izvēlei jāiztērē 1 minūte, naudas pārskaitīšanai - vēl 3-5 minūtes. Līdzko mēs redzam, ka nauda nonāca mūsu kontā, 15 minūšu laikā nosūtam polisi uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Saskaņā ar LR likumdošanu, no 01.06.2008 Latvijas teritorijā OCTA polisi nav obligāti ņemt līdzi. Pašlaik OCTA polises esamību policija pārbauda pēc savas datu bāzes uz vietas.

Kas attiecas uz KASKO polisi, tad uz šīs polises iegādi būs nepieciešams iztērēt uz 3-5 minūtēm vairāk, nekā uz OCTA polises iegādi, jo šajā gadījumā no Jums ir nepieciešams nedaudz vairāk informācijas, nekā pērkot OCTA polisi.

Bet vai Jūs zināt, ka daudzi apdrošināšanas brokeri izmanto portālu INS.LV KASKO un OCTA polišu aprēķinam?

Un zināt kāpēc?

Viņi vienkārši taupa savu laiku!

KASKO aprēķins vienā apdrošināšanas kompānijā aizņems no 5 līdz 15 minūtēm, bet portālā INS.LV - tikai 3 minūtes, lai saņemtu piedāvājumus no 5 apdrošināšanas kompānijām. Priekšrocība ir acīmredzama! Piebiedrojieties INS.LV laimīgo klientu lokam un izmantojiet ietaupīto laiku saskarsmei ar radiniekiem un draugiem!

Ar labākajiem novēlējumiem.
Jūsu INS.LV
e-octa