KASKO & OCTA

KASKO un OCTA Kalkulators

Iegādājies OCTA vai KASKO polisi interneta portālā INS.lv un taupi savu naudu. INS.lv kalkulators palīdzēs pārskatāmi salīdzināt apdrošinātāju OCTA un KASKO piedāvājumus un nekļūdīgi izvēlēties izdevīgāko. OCTA un KASKO polises pirkums internetā aizņems tikai piecas minūtes, ļaujot ietaupīt gan laiku, gan naudu. Atceries KASKO un OCTA apdrošināšana portālā INS.lv - ātri un izdevīgi!

Aprēķināt cenu un iegādāties polisi 5 minūtēs

  • BTA
  • BAN OCTA KASKO
  • Balta
  • Compensa
  • Ergo
  • Gjensidige
  • Seesam OCTA KASKO
  • If

OCTA un KASKO apdrošināšana internetā. Pērc OCTA, KASKO polise izdevīgi un ātri ar INS.LV

Izvēlēties apdrošināšanas kompāniju, kura piedāvās labāko cenu polisei.
Noformēt un iegādāties apdrošināšanas polisi 5 minūšu laikā.

OCTA un KASKO:

Apdrošināšanas OCTA un KASKO polišu pārdošanas interneta portāls INS.LV piedāvā Tev palīdzību, izvēloties un iegādājoties OCTA vai KASKO apdrošināšanas polisi Tavam auto. OCTA polises iegāde aizņems tikai dažas minūtes. OCTA kalkulatorā pieejamas Baltijas Apdrošināšanas Nama, Baltas, ERGO, Gjensidige, If, BTA un Compensa piedāvātās OCTA polišu cenas un nosacījumi. Portālā iespējams izvēlēties arī izdevīgāko KASKO apdrošināšanas piedāvājumu, saņemot izdevīgāko piedāvājumu savā e-pastā.

INS.LV nodrošina apdrošināšanas kompāniju OCTA polišu nosacījumu vispusīgu novērtējumu, vadoties no apdrošināšanas noteikumu salīdzinājuma. Tiek izvērtēti visi polises pozitīvie un negatīvie momenti, bonusi un piemaksas. OCTA kalkulators aprēķina izdevīgāko polises cenu. Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas ( OCTA ) objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai. OCTA sedz zaudējumus apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. OCTA polise nepieciešama visiem auto, lai piedalītos ceļu satiksmē. KASKO ir brīvprātīga autotransporta apdrošināšana pret zaudējumiem zādzības vai bojājumu rezultātā. Iegādājoties KASKO polisi, Tu varēsi saņemt apdrošināšanas atlīdzību, lai segtu remonta izmaksas pēc negadījuma vai zaudējumus transportlīdzekļa pilnīgas bojāejas vai zādzības gadījumā. KASKO apdrošināšana piedāvā atlīdzināt zaudējumus Tavai automašīnai, neatkarīgi no tā, vai tie ir radušies kādas citas personas rīcības vai paša vainas dēļ.
INS.LV var izmantot, aprēķinot cenu OCTA polisei. Mūsu portālā ir pieejams OCTA kalkulators, kuru lietojot iespējams ērti salīdzināt Latvijas vadošo apdrošināšanas sabiedrību piedāvātās cenas OCTA polisēm. Lai aprēķinātu apdrošināšanas polises cenu portāla INS.LV OCTA kalkulatorā, nepieciešams zināt transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, kā arī reģistrācijas apliecības numuru. Ievadot tos OCTA kalkulatorā, Tu varēsi salīdzināt vadošo apdrošināšanas sabiedrību OCTA polišu cenas un nosacījumus. Kad esi izvēlējies izdevīgāko cenu un piemērotākos nosacījumus OCTA polisei, tepat portālā Tu vari to iegādāties. OCTA apdrošināšanas polises iegāde spēkratam aizņems tikai dažas minūtes Tava laika – tas ir izdarāms viegli un ērti.
Ar INS.LV KASKO kalkulatora palīdzību iespējams izvēlēties piemērotāko piedāvājumu arī KASKO polisei. Pieprasot izdevīgāko KASKO polises piedāvājumu, Tev ir jāatbild uz jautājumiem par Tavu transportlīdzekli un jāatzīmē apdrošināšanas kompānijas, kuru piedāvājumus vēlies apskatīt. Slēdzot KASKO apdrošināšanas līgumu, mēs vienmēr izskatīsim katru situāciju individuāli, rūpīgi izvērtējot riskus un apdrošināšanas sabiedrību piedāvātos KASKO apdrošināšanas noteikumus Tavam auto. Individuāla apdrošināšanas brokeru veikta KASKO polišu nosacījumu analīze daudz precīzāk nekā automatizēta cenas aprēķināšana ļauj noteikt izdevīgāko KASKO polises cenu, ļaujot Tev ietaupīt. Lai saņemtu izdevīgu KASKO polises piedāvājumu uz savu e-pastu, vispirms jānorāda apdrošināmā transportlīdzekļa vērtība, kā arī transportlīdzekļa galvenā lietotāja vecums un autovadītāja stāžs. KASKO polises cena ir arī atkarīga no teritorijas, kurā tā būs spēkā. Tu vari izvēlēties piemērotāko KASKO apdrošināšanas teritoriju – Baltijas valstis, Eiropu vai Eiropu un NVS valstis. Portāla INS.LV KASKO kalkulatorā pieejamas Baltijas Apdrošināšanas Nama, Baltas, BTA, ERGO, Gjensidige, If un Compensa piedāvātās KASKO polises cenas un nosacījumi.
Pērkot apdrošināšanas polisi portālā INS.LV, Tavs galvenais ieguvums ir ietaupītais laiks un nauda. Lai iegādātos OCTA polisi vai KASKO polisi savam auto, Tev vairs nav nepieciešamas tērēt lieku laiku, lai sazinātos ar vairākām apdrošināšanas sabiedrībām, saņemtu un salīdzinātu vairākus piedāvājumus OCTA vai KASKO polisei. Nav vajadzības arī tērēt naudu telefona sarunām ar izvēlētās apdrošināšanas sabiedrības pārstāvjiem, braukt uz tās filiāli, lai noformētu OCTA vai KASKO polisi, kā arī stāvēt rindā bankā, lai apmaksātu rēķinu par OCTA vai KASKO apdrošināšanu. Padomā – cik tas prasa laika un nervu! Daudz vienkāršāk ir veikt pirkumu internetā. INS.LV izstrādātā OCTA sistēma automātiski aprēķina iespējamos apdrošināšanas variantus dažādās apdrošināšanas kompānijās atbilstoši Tavām vajadzībām.
Lai samaksātu par OCTA polisi, mēs piedāvājam daudzpusīgas norēķinu iespējas. Lai samaksātu par OCTA polisi, Tu vari izmantot savu kredītkarti vai debetkarti (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro). Vai arī apmaksāt rēķinu par OCTA polisi, izmantojot Swedbank, Citadele banka, SEB banka vai Luminor internetbanku. Tāpat OCTA polises pirkumu vari apmaksāt ar bankas pārskaitījumu. OCTA polise stāsies spēkā darbadienās no 9.00 līdz 17.00 – 45 minūšu laikā no apmaksas saņemšanas brīža. Ja apstiprinājums par apmaksu tiks saņemts darbdienās pēc plkst. 17.00, tad OCTA polise stāsies spēkā nākamajā dienā līdz plkst. 10.00. Pēc apdrošināšanas apmaksas internetbankā ar bankas kartes palīdzību vai pārskaitot naudu uz kontu OCTA polise tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu. Nepieciešamības gadījumā Tu vari arī saņemt apdrošināšanas OCTA polises oriģinālu pa pastu. Savukārt KASKO polise stāsies spēkā polises pilnas apmaksas brīdī vai pirmā maksājuma veikšanas brīdī. KASKO polises oriģināls tiks nosūtīts Tev pa pastu.
Saviem klientiem portāls INS piedāvā arī ērtu papildu pakalpojumu – OCTA un KASKO apdrošināšanas līguma uzturēšanu. Visā OCTA un KASKO polišu darbības termiņa laikā mēs uzturam līgumu, atbildot uz jebkuriem jautājumiem par OCTA un KASKO polises iegādi, kā arī sniegsim padomu, kā pareizi rīkoties strīdīgajās situācijās. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, INS speciālisti – kvalificēti un sertificēti apdrošināšanas brokeri sniegs Tev detalizētas konsultācijas, palīdzot nokārtot nepieciešamās formalitātes. INS.LV ekspertu palīdzība var noderēt, lai nerastos pārpratumi vai nepamatoti iegansti OCTA un KASKO apdrošināšanas atlīdzības izmaksas atteikumam. Šādos gadījumos mūsu speciālisti var sniegt vērtīgu palīdzību, iesaistoties pat lēmuma pieņemšanā. Kļūstot par INS.LV klientu, Tu arī vairs neaizmirsīsi par OCTA vai KASKO apdrošināšanas polises darbības termiņa beigām, jo saņemsi atgādinājumu uz norādīto mobilā tālruņa numuru īsziņas firmā.
e-octa